ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

SLUŽBY OBECNĚ

matériO‘ Prague je fyzická knihovna materiálů. Na naší pražské pobočce naleznete showroom se vzorky materiálů, prostor pro konzultace a semináře, knihovnu s odbornou literaturou a přístup do sdílené online databáze materiálů všech poboček matériO‘.

matériO‘ je tu pro každého, kdo má zájem inovovat nebo se vzdělávat v oblasti materiálů.

Služeb matériO’ využívají pravidelně profesionálové z kreativních oborů (architektura, design, módní a textilní průmysl, výtvarné umění, …), výrobci produktů, zpracovatelé materiálů a studenti.

Základní službou je členství, materiálové poradenství/rešerše a semináře/webináře. Výrobcům inovativních materiálů nabízíme prezentaci vzorků v online databázi a našich showroomech v Praze, Paříži, Ženevě a Soulu. 

SLUŽBY JEDNOTLIVĚ

V databázi máme vzorky zajímavých a inovativních materiálů od výrobců z celého světa. Najdete u nás textil, kov, dřevo, sklo, plasty, papíry, keramiku, povrchové materiály a mnoho dalšího.

Rozhodně! Máme jich stále víc. V matériO se tématem environmentální udržitelnosti intenzivně zabýváme. Rádi Vám poradíme s výběrem materiálů nebo Vás do problematiky uvedeme. 

Samozřejmě! Pro tyto účely nabízíme vypracování materiálové rešerše. Zavolejte, napište nebo nezávazně vyplňte náš jednoduchý formulář a my se Vám ozveme. 

Materiály sice neobjednáváme, rádi Vám však veškeré kontaktní informace předáme nebo Vás s výrobcem propojíme.

Neuvádíme. Ceny materiálů se mohou odvíjet od množství, dostupnosti nebo způsobu zpracování, a je tedy mnohem přesnější požádat o cenovou nabídku přímo výrobce. Rádi Vám veškeré kontaktní informace předáme nebo Vás s výrobcem propojíme.

Z nových materiálů máme vždy radost! Na Váš materiál se podíváme a vyhodnotíme, zda nám v databázi chybí. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na info@materio.cz nebo +420 739 471 317.

Vzorky bohužel nezasíláme. Zastavte se u nás, rádi Vás potkáme osobně!

MATERIÁLOVÁ REŠERŠE

Rešerši zahájíme konzultací, na základě které začneme hledat optimální materiálové řešení pro Váš projekt. Vytvoříme přehled vhodných materiálů dle požadovaných kritérií, informace o jejich parametrech, případně získáme fyzické vzorky. Rešerši uzavřeme závěrečnou konzultací nalezených řešení.

Nemusíte, ale vyplatí se to. S členství v matériO’ Prague máte totiž slevu 15% na rešerše a vzdělávání. Cenu rešerše vypočítáváme zvlášť pro každý projekt. Zavolejte, napište nebo nezávazně vyplňte náš jednoduchý formulář a my se Vám ozveme. 

SHOWROOM

V showroomu se nachází více než 4000 materiálů. Počet vzorků neustále roste. Každý vzorek je označený štítkem a propojen s online databází matériO.

Najdete nás na adrese Říčanova 19,169 00 Praha 6.

Do showroomu mají přístup všichni členové matériO‘.

Bez členství mohou jednorázově showroom navštívit pouze studenti do 26 a Phd. studenti. Do showroomu lze bez členství zavítat také účastí na seminářích nebo dalších akcích pro veřejnost. 

Studentům UMPRUM, kteří mají zapsaný předmět Materiologie, poskytujeme návštěvy zdarma. Pro ostatní studenty činí cena návštěvy 400 Kč. Cena zahrnuje vstup do online databáze a fyzické knihovny materiálů i případnou individuální konzultaci. 

V showroomu jsme pro Vás každý všední den od 9:00 do 17:00. Návštěvu nám prosím ohlaste alespoň den dopředu na info@materio.cz nebo +420 739 471 317.

V Paříži, Ženevě a Soulu. Členové MatériO mají do všech showroomů přístup zdarma. 

ONLINE DATABÁZE

V současnosti evidujeme téměř 10 000 materiálových karet. Databáze se neustále rozšiřuje.

Karty obsahují fotografie a popis materiálu, kontakt na výrobce a informace o dostupnosti vzorku v showroomech MatériO. V databázi můžete také vytvářet své vlastní složky materiálů pro osobní účely a doplňovat k nim poznámky.

Vstup do elektronické databáze je dálkový z PC objednatele a je nepřenosný. 

SEMINÁŘE

Nabízíme roční cyklus seminářů matériO‘ Fokus. Po individuální domluvě dovedeme připravit také semináře na míru pro firmy i školy.

Sledujeme aktuální trendy a tendence v oblasti vývoje, výroby, aplikací i udržitelnosti materiálů napříč odvětvími. To nejzajímavější tématicky rozdělujeme do seminářů z cyklu matériO‘ Fokus.

Seminářů se mohou zúčastnit jak členové matériO’, tak i zájemci bez členství. V odkazu naleznete podrobné informace o připravovaných seminářích a jejich cenách. 

 

ČLENSTVÍ

Budete mít aktuální informace o inovacích, progresivní technologii a trendech z oblasti materiálů díky našim seminářům (a newsletteru). Získáte přístup do online databáze s téměř 10 000 vzorky materiálů a všech showroomů matériO’, ve kterém je k vidění více jak 4000 fyzických vzorků.

Máme 3 druhy ročního členství plné, webové a firemní. Dále nabízíme také studentské a školní členství. 

To bohužel nejde. Pro plné využití potenciálu služeb MatériO by to ani nestačilo.

Členství si můžete objednat na emailu info@materio.cz nebo na telefonu +420 739 471 317.

Od data zaplacení faktury, případně od data, které si předem domluvíte.

Ano! Podporujeme vzdělávání škol a studentů. Pro bližší informace o studentských slevách nás prosím kontaktujte na info@materio.cz nebo +420 739 471 317.

Přejít nahoru