matériO Fresh!

Nové materiály – Trendy – Diskuze

Inspirace z Milan Design Weeku 2019

Kdy: úterý 7/5/2019 od 9:15 do 11:00

Kde: Knihovna materiálů matériO Prague – Říčanova 19, Břevnov, Praha 6

Vstupenky: v prodeji přes GoOut

Milí příznivci inovativních a čerstvých materiálů,

pokud se teprve probouzíte ze zimního spánku a hledáte inspiraci pro své projekty či konkrétní materiály pro jejich realizaci, nezoufejte! Chystáme pro Vás další seminář z edice matériO Fresh!.

Navštívit v dubnu Milan Design Week je pro designéry téměř povinné, ale pokud se Vám to letos nepodařilo, nemusíte litovat. Tým matériO Prague se vydal do milánských ulic, galerií i výstavních hal, aby pro Vás zmapoval hlavní trendy a novinky ze světa inovativních materiálů a technologií. V rámci semináře získáte přehled o nejzajímavějších projektech představených na Salone del Mobile, Brera Design District, Zona Tortona, Ventura Centrale a Lambrate Design District. Zaměříme se také na témata spojená s udržitelností, naším vztahem k přírodě a budoucností lidstva prezentovaná na výstavě Broken Nature, která je součástí Triennale di Milano.

V rámci semináře představíme také materiálové novinky, které nedávno přibyly do našeho showroomu. Těšit se můžete třeba na papír vyrobený z invazivních rostlin, 3D tvarovatelnou překližku nebo textilii s příměsí schránek korýšů. Pokud chcete udržet krok s aktuálním děním světového designu, doporučujeme rychle si rezervovat místo na semináři, kapacita je omezená.

Tímto Vás srdečně zveme na další vydání semináře matériO Fresh!

Harmonogram:

9:15-9:30  Registrace účastníků

Registrace účastníků proběhne v kavárně Café a Bistro Kuzebauch, která sídlí v přízemí budovy, ve které se nachází i knihovna materiálů matériO Prague.

9:30-11:00  Materiálové novinky, technologie a trendy z Milan Design Weeku

Seminář přináší informace z jednoho z největších zahraničních designových veletrhů a přehledně tak informuje o podstatných trendech v materiálových a technologických inovacích. Součástí semináře budou i ukázky fyzických vzorků materiálů a prezentace konkrétních případových studií, které přibližují možnosti jejich použití.

matériO Fresh! je informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového u nás v showroomu i v rozmanitém světě materiálů. Setkáte se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které za Vás třídíme a dáváme do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály. Přijďte si k nám rozšířit obzory a načerpat inspiraci!

Novinky sledujte na Facebooku nebo Instagramu @materioprague

Vstupenky na matériO Fresh! je třeba si zakoupit prostřednictvím serveru GoOut, počet míst je omezen. Vstupné je 970 Kč (800 Kč + DPH). Prodej.

Členové matériO Prague mají vstup zdarma.

Na viděnou se těší tým matériO Prague!

+420 739 471 317 | info@materio.cz | www.materio.cz

DSC053420204DSC05400DSC0544310DSC05377DSC05489DSC05448