matériO Fresh!

Nové materiály  Trendy – Diskuze

Kdy: středa 13/2/2019 od 9:30 do 11:30

Kde: matériO Prague – Říčanova 19, Břevnov, Praha 6

Milí příznivci inovativních a čerstvých materiálů,

patříte mezi produktové, interiérové nebo fashion designéry či jiné kreativce? Hledáte zajímavé materiály pro svou tvorbu? Chcete být o krok napřed? Potřebujete získat přehled o inovacích ze světa udržitelného textilu? Zajímá Vás, jak vypadá glazura z mléka či popílku ze spalovny? Ještě jste neslyšeli o deskovém materiálu z rákosu, který neobsahuje žádná lepidla?

Zmapovali jsme pro Vás to nejzajímavější z veletrhů Heimtextil a Neonyt (dříve Ethical Fashion Show), odkud jsme přivezli nejen fyzické vzorky materiálů, ale také řadu případových studií. Nechyběli jsme ani na konferenci Fashionsustain a podělíme se s Vámi o klíčové poznatky a témata, která rezonují světem udržitelné módy. Dále se zaměříme na projekty týkající se glazur, které nachází nové využití pro mléko nebo popílek ze spalovny. Nově nám v knihovně přibylo mnoho vzorků, například alternativa kůže z borovicové kůry, která nádherně voní a na své si tak přijdou všechny smysly, jelikož součástí setkání bude již tradičně také brunch.

Tímto Vás srdečně zveme na další vydání semináře matériO Fresh!

matériO Fresh! je informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového u nás v showroomu i v rozmanitém světě materiálů. Setkáte se
se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které za Vás třídíme a dáváme do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

Přijďte si k nám rozšířit obzory a načerpat inspiraci.

Své místo na matériO Fresh! je třeba si zarezervovat e-mailem na info@materio.cz či na telefonu  +420 739 471 317. Počet míst je omezen a vstupné, 800 Kč + DPH, je možné zaplatit převodem.

Členové matériO Prague mají vstup zdarma.

DSC053420204DSC05400DSC0544310DSC05377DSC05489DSC05448