matériO Fresh!

Nové materiály  Trendy – Diskuze

Kdy: středa 19.9.2018 od 9.30 do 11.00

Kde: Café & Bistro Kuzebauch – Říčanova 19, Břevnov, Praha 6

Milí přátelé knihovny materiálů,

jste napjatí, jaké dopady mohou mít směrnice EU o jednorázových obalech?
Z čeho budeme v budoucnu jíst svůj oblíbený sendvič a popíjet cestou do práce rituální cappuccino? Máte husí kůži z hory plastových odpadků, kterou jsme schopni vyprodukovat jediným nákupem? My také. Proto jsme pro vás tématiku dalšího vydání matériO Fresh! zaostřili na plastové materiály, jejich alternativy a životní cykly. Budete mít šanci prozkoumat dvacet fyzických vzorků materiálů a inspirací Vám bude řada případových studií.
Nebudou chybět ani hosté z institucí, které se této problematice věnují.

Přijďte se s námi občerstvit vědomostmi, nasytit materiály a zamyslet se, jak ovlivnit materiálové toky k lepšímu!

 

matériO Fresh! je informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového u nás v showroomu i v rozmanitém světě materiálů. Setkáte se
se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které za Vás třídíme a dáváme do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

 

Přijďte si k nám rozšířit obzory a načerpat inspiraci.

Své místo na matériO Fresh! je třeba si zarezervovat e-mailem na info@materio.cz či na telefonu  +420 739 471 317. Počet míst je omezen a vstupné – 800 Kč + DPH – je možné zaplatit převodem.

Členové matériO Prague mají vstup zdarma.

DSC053420204DSC05400DSC0544310DSC05377DSC05489DSC05448