matériO Fresh!

Nové materiály  Trendy – Diskuze

Kdy: středa 21.11.2018 od 9.30 do 11.00

Kde: Café & Bistro Kuzebauch – Říčanova 19, Břevnov, Praha 6

Milí příznivci inovativních a čerstvých materiálů,

tímto Vás srdečně zveme na další vydání semináře matériO Fresh!, kde bychom se s Vámi rádi podělili nejen o fyzické vzorky materiálových novinek, ale i příběhy lidí a projektů, které se velmi obstojně snaží přiblížit ideálním modelům cirkulární ekonomiky a trvalé udržitelnosti.

Tým matériO Prague nezahálel a vyrazil do podzimní džungle veletrhů. Materiálové novinky jsme lovili například na Dutch Design Week v nizozemském Eindhovenu, kde se prezentují ty nejzajímavější evropské materiálové projekty. Letos byla po dvou letech opět udělena prestižní cena New Material Award (v minulosti jsme o ní psali např. zde). Lovili jsme samozřejmě i na Designbloku, nebo na konferenci o Cirkulární ekonomice ve stavebnictví, kterou pořádal INCIEN.

matériO Fresh! je informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového u nás v showroomu i v rozmanitém světě materiálů. Setkáte se
se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které za Vás třídíme a dáváme do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

Přijďte si k nám rozšířit obzory a načerpat inspiraci.

Své místo na matériO Fresh! je třeba si zarezervovat e-mailem na info@materio.cz či na telefonu  +420 739 471 317. Počet míst je omezen a vstupné – 800 Kč + DPH – je možné zaplatit převodem.

Členové matériO Prague mají vstup zdarma.

DSC053420204DSC05400DSC0544310DSC05377DSC05489DSC05448